TISİAD TOPLANTISINDA VALİ GÜZELOĞLU SÜRPRİZİ

Türkiye Irak Sanayici ve İşadamları Derneği toplantısına telefonla bağlanan eski Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, şimdiki görev yeri Kocaeli’nden bölge iş insanlarına önemli mesajlar verdi.
 
TISİAD’ın Ocak ayı değerlendirme toplantısının konukları olan TÜRKONFED Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Süleyman Onatça ve Çukurova SİFED Başkanı Süleyman Sönmez, Çukurova’nın Mersin ve Adana olarak bir bütün halinde hareket etmesi gerektiğine vurgu yaptılar. Toplantı anında Çukurova SİFED Başkanı Süleyman Sönmez’in telefonuyla katılımcılara selam söyleyen eski Mersin Valisi ve şimdiki Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çukurova’nın Türkiye ve Ortadoğu coğrafyası için büyük önem taşıdığını ifade etti.
 
Güzeloğlu, “Başta Çukurova SİFED, TÜRKONFED ve TISİAD Başkanlarımıza selamlarımı iletiyorum. Sizlerin aracılığınızla bölge için büyük önem taşıyan TISİAD Derneği üyelerine de sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Çukurova Bölgesi, Türkiye ve Ortadoğu coğrafyası için büyük önem arz ediyor. Son dönemde yaşanan ticaret hareketliliği de bunun kanıtıdır. Hepinize bir kez daha sevgiler ve saygılar sunuyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kocaeli’ye de hepinizi bekliyorum” dedi.